4 დეკემბერი: მსოფლიო ერთიანდება პლანეტის დასაცავად!
დღეს, 4 დეკემბერს, მთელი მსოფლიო აღნიშნავს CNN-ის Call to Earth Day დღეს, რომელიც მიზნად ისახავს პლანეტის დაცვასა და მდგრადი განვითარების ხელშეწყობას. ჩვენთვის დიდი პატივია, რომ აიბი მთიები ამ გლობალური მოძრაობის მონაწილეა.
ჩვენი პროექტი, „მოიარე, მოუარე და დაანახე საქართველო’’ გარემოსდაცვითი ცნობიერების ამაღლებას, ისტორიული მემკვიდრეობის დაცვასა და უკეთესი მომავლის შექმნას ემსახურება.
საერთაშორისო ინიციატივებში მონაწილეობა ჩვენი მოსწავლეებისთვის გლობალურად ფიქრისა და პასუხისმგებლიან მოქალაქეებად ჩამოყალიბების საუკეთესო შესაძლებლობაა.
#CallToEarth #მდგრადობაკენ #აიბიმთიები #განათლებამომავლისთვის
December 4th: The World Unites to Protect Our Planet!
Today, on December 4th, the world celebrates CNN’s Call to Earth Day – a day dedicated to protecting our planet and promoting sustainable development. We are proud that Ib Mthiebi is part of this global movement.
Our project, “Explore, Preserve and Exhibit Georgia,” is committed to raising environmental awareness, preserving historical heritage, and building a brighter future.
Participation in international initiatives provides our students with the opportunity to think globally, act responsibly, and grow as engaged global citizens.